Koninklijke Kynologische
Vereniging Brabo vzw

Genieten met uw hond

Uitslag clubhappening 2020

 

  
Agility

Uitslagen

 

AGILITY
BEGINNERS
1 Flash Lyam Genyn Sheltie
2 Aqua Decock Chloë Sheltie
3 Diezel Nuytemans Myriam Chiwawa
GEVORDERDEN
1 Ezra Gretzschel Kristin Labrador
2 Bob Dafaa  Leila Boomer Labradoodle
3 Boris Lyppens  Liselot Engelse Cocker Spaniel
VAST PARCOURS
1 Elsa Decock Chloë Border collie
2 Dreaming of you Kushuh Decock Chloë Border collie
3 Na’vi Decock  Chloë Sheltie
JUMPING
1 Dreaming of you Kushuh Decock Chloë Border collie
2 Elsa Decock Chloë Border collie
3 Hoochy Samantha Biesmans Sheltie
ALGEMEEN CLUBKAMPIOEN AGILITY
Elsa Decock Chloë Border collie 
Dog Dancing
 

DOG DANCING
GEVORDERDEN
1 Hyper Biesmans Samantha Border collie
WEDSTRIJDKLAS
1 Hoochy Lemmens Nancy Border collie
2 Bam Bam Demul Kelly Border collie
3 Larson Lemmens Nancy Border collie
ALGEMEEN CLUBKAMPIOEN DOG DANCING
Hoochy Lemmens Nancy Border collie
Flyball

 

FLYBALL
VETERANEN
1 Kira Van Ruyssevelt Bart Border Collie 4,3
DIVISIE 2
1 Oona Denissen Sonja Border Collie 4,1
DIVISIE 1
1 Ninja Smeulders Patrick Border Collie 3,86
2 Tilly Mersie Wendy Border Collie 3,8
3 Bam Bam Demul Kelly Border Collie 3,95
ALGEMEEN CLUBKAMPIOEN FLYBALL
Ninja Smeulders Patrick Border Collie
Gehoorzaamheid

 

GEHOORZAAMHEID LETTERKLASSEN
PUPPY
1 Twixy Deleeck Marc
JEUGD
1 Miley Verdyck Pascale 99
2 Yumi Smeulders Patrick 97
3 John Peter Boeij 95
A-KLAS
1 Swiss Aquilar Jose 96
2 Gitana Schram Ingeborg 94
3 Vica Piedfort Jan 91
B-KLAS
1 Thunder Verdyck Pascale 94
2 Orly De Ridder Veerle 89
3 Roeby Tytgat Paul 88
D-KLAS
1 Mirza Surinx Rudy 92
2 Mylo Surinx Rudy 82
3 Machoeffel Geuens Gert 80
BREVET
1 Wilfi Van Tiggel Ingrid 87
2 Kirie De Staercke Coiske 82
3 Bob Dafaa Leila 82
ALGEMEEN CLUBKAMPIOEN GEHOORZAAMHEID LETTERKLASSEN
Miley Verdyck Pascale
GEHOORZAAMHEID WEDSTRIJDKLAS
Debutanten
1 Paco Segers Mathias 95
2 Ocean Klaes Bea 93
3 Breezer Batens Karel 90
Veteranen
1 Hailey Aguilar José 136
2 Gilly Seeder Ria 117
ALGEMEEN CLUBKAMPIOEN GEHOORZAAMHEID WEDSTRIJDKLAS
Paco Segers Mathias

 

Show

Uitslagen

Cataloog clubhappening 2020_uitslag

 

Cataloognummer
Beste koppel  14 + 20
Baby 57
Puppy 41
Jeugd 42
Veteranen 6
Groep 1 26
Groep 2 34
Groep 3 36
Groep 4 38
Groep 5 40
Groep 6 44
Groep 7 46
Groep 8 48
Groep 9 54
Groep 10 60
Best in show/clubkampioen 2020 38 – Marie Galante Vitoraz Frederix Bettina
Reserve Best in Show 40 – Anuniaq Rumbly in my Tumbly Van Den Bogaert Sylvie